اطلاعیه شماره 2 ستاد پیگیری مطالبات مردم آذربایجان

15/3/1388

 

این ستاد وظیفه خویش می‌داند چنانچه در متن نامه شماره 11-ت مورخه 3/3/88 عنوان شده بود، گزارش مراجعات خویش  به کاندیداهای چهارگانه دوره دهم انتخابات ریاست جمهوری را جهت اطلاع افکار عمومی به اطلاع برساند.

در تاریخ 3/3/88 نامه این ستاد به کاندیداهای دوره دهم،  همراه با هفت سوآل مطروحه به طور همزمان به ستادهای کاندیداهای چهارگانه در تهران تحویل و رسید آن دریافت شد.

قابل ذکر است که ستادهای آقایان رضائی، کروبی و موسوی ضمن استقبال از مراجعه ما بلافاصله نسبت به ارائه رسید و ایجاد ارتباط متقابل با ما اقدام نمودند، معهذا رفتار گردانندگان ستاد آقای احمدی نژاد به گونه‌ای متفاوت بود، بدین ترتیب که آنان ابتدائا از ارائه تاییدیه رسید نامه ما امتناع می‌کردند و دست آخر پس از چندین ساعت، موفق شدیم رسید نامه را بگیریم،  اما اصرار ما که شماره تلفنی جهت ارتباط و پیگیری امر در اختیار ما بگذارند، بی‌نتیجه ماند و خواستند تا ما شماره تلفن خود را در اختیارشان بگذاریم که اگر نیازی بود تماس بگیرند، بنابراین ما نیز شماره تلفنی به ایشان دادیم اما تا 9/3/88 که زمان اولیه تحویل جواب‌ها بود، هیچگونه تماسی از طرف ایشان با ما گرفته نشد، در همین تاریخ به کلیه ستادها مراجعه شد که ستادهای یکی از کاندیداها تقاضای تمدید مهلت برای پاسخگوئی نمودند، لذا ما ضمن ارائه موافقت کتبی به کلیه کاندیداها مهلت پاسخگوئی را به طور یکسان افزایش دادیم.

اما در مراجعه به ستاد آقای احمد‌ی ‌نژاد، مسئولین اظهار داشتند جوابی به سئوالات مطروحه داده نخواهد شد و از تحویل گرفتن نامه تمدید نیز خودداری نمودند.

قابل ذکر است که در مراجعه  به ستادهای آقایان موسوی و رضائی نیز ابتدائا از سوی فعالین هر دو کاندید تمایلاتی برای تهیه پاسخ به سئوالات وجود داشت، معهذا بعد از چند روز به دلایلی از ارائه پاسخ امتناع ورزیدند.